Etikoterapeutické liečebné semináre pre ženy vo Fešande


termíny:

Viac informácií na Facebookovej stránke Fešanda


Pobyt “Vedomá rodina” so špeciálnym programom
v rezorte Fontana (2*) na ostrove Hvar v Chorvátsku
20.8 - 31.8.2019

Zažite s nami jedinečnú dovolenku pri mori s príjemným programom pre telo i dušu,
vhodnú pre ženy a mužov každého veku, ako aj pre deti od 5-12 rokov.
Ponúkame Vám bohatý program, zostavený zo samostatných, súbežných programov pre ženy, mužov, deti a na sklonku dňa sa všetci stretneme pri spoločných aktivitách.

Ženským programom Vás budú sprevádzať Bea Hlohovská a Kristína Dubajová.
Mužom sa povenuje Matej Hlohovský.
Detskú radosť a tvorivosť podporia skúsení detskí lektori.

Užijete si i ranné cvičenia Slovanskej zdravy, prostredníctvom ktorej budete môcť oživiť svoju detskú hravosť a tiež obnoviť energetické spojenie s našou slovanskou podstatou. Sprevádzať nás bude Marcela Šípošová.

Zažijete i perfektný celodenný výlet loďou po priľahlých ostrovoch, súčasťou ktorého je možnosť skákania z paluby lode, počas zastávky, na otvorenom mori (výlet nie je v cene zájazdu).
A pravdaže budete mať dostatok času, kedy si môžete vychutnať vzácne chvíle v kruhu rodiny,
či v súkromí a "len tak" si užívať pobyt v prekrásnom letovisku, navštíviť blízke mestečká či ostrovy,
alebo si nechať uvoľniť vaše telá skvelou terapeutkou Evkou Vlnkovou.

Programová náplň pre ženy a matky s deťmi:

Sviežosť ranného morského vánku a silu mora, ktoré k vám bude prehovárať a liečiť vás,
si spolu užijete pri ranných cvičeniach a meditáciách.
Prostredníctvom očistných rituálov zmyjete zo svojho tela i duše všetko, čo vám už neslúži.
Cez tanec rozprúdite živosť a vášeň svojho tela a uctíte si ho ako najposvätnejší chrám, aby ste naplno vstúpili do svojej ženskosti a zmyselnosti.

Čakajú vás príjemné relaxačné techniky, vizualizácie a etikoterapeutické liečenie – práca s rozpúšťaním emočných blokov pod vedením skúsenej etikoterapeutky Bei Hlohovskej.

Budeme sa hýčkať prostredníctvom holistickej masáže s prírodnými olejmi, ktorú sa naučíme a ktorá je vhodná pre miminká, deti, dospelých a aj tehotné a pomáha nám uvoľniť sa, precítiť sa a vyladiť svoje srdiečka navzájom.

Deti sa budú hravou a kreatívnou formou učiť ako sa sústrediť, ako pracovať so svojimi pocitmi a ako ľahko komunikovať so svojimi blízkymi.
Naučia sa chápať a rozoznať jednotlivé komunikačné typy ľudí- čo im pomôže v škole, v kolektíve, ale hlavne v komunikácii v rámci rodiny.
Ďalej sa budú učiť spoznávať svojho "tigra" a hľadať spôsob ako mu rozumieť a krotiť ho.
Na vaše ratolesti čaká aj športový program, hlavne však zábavné hry a kreatívne ručné práce so zameraním
na ich vnútorný rozvoj.
Predovšetkým to však bude váš výživný čas pre seba, alebo s vašimi deťmi, aby ste boli naplno spolu a užili si slnečné dni, takže bude dostatok voľného času (bez programu) na kúpanie v mori, výlety, oddych i šantenie detí. Proste pohoda v príjemnej podpornej spoločnosti rovnako naladených bytostí v prekrásnom prostredí hneď pri mori!


Programová náplň pre mužov a ženy, ktoré sa nezúčastnia ženského programu:

Primárnym nástrojom kvantovej filozofie je aplikácia elementárnych procesov kvantovej mechaniky medzi elementárne procesy všetkých filozofických a náboženských smerov. Je to jedinečný spôsob chápania súvislostí. Chápanie filozofických a technických súvislostí nám umožňuje s nimi pracovať v takej miere,
v ktorej to separátne nie je možné. Dá sa teda povedať, že sa jedná o nový systém chápania nášho života, možnosti jeho uchopenia a narábania s ním.

Počas pobytu spolu otvoríme tieto témy:

- čo je to AUTOPILOT a ako nám vlastne bráni v šťastí?
- stvorenie sveta!
- kde som v tomto celom dianí JA- človek a kto vlastne som?
- aký je účel tohto sveta?
- akú silu majú prebraté a naučené reakcie v našom živote
- skrytá realita
- pojem dobra a zla ako najväčší omyl ľudstva (systém príčin a následkov)
- láska je prijatie
- hospodárenie s energiou


Lektori:

Beáta Hlohovská, www.vzajomnost.sk
etikoterapeutka, ktorá už vyše 20 rokov pomáha ľuďom, najmä na životných križovatkách nájsť samých seba, vnútorný pokoj a silu. Poznáte ju aj z rozhlasu a televízie, spolupracuje aj s Adelou Banášovou na spoločných večeroch s ktorými cestujú po Slovensku a otvárajú témy sebarozvoja, sebaspoznávania a duchovnej cesty.

Kristína Dubajová , www.arunka.sk
sprevádza ženské kruhy a prechodové obrady, ako aj prírodné obrady kola roka, semináre o tajomstvách ženského lona a potenciále menštruačného cyklu. Venuje sa aj tehotným ženám, maminkám po pôrode, bábätkám a deťom. Sprevádza ročnou školou kňažiek Živeny. Zložila a naspievala liečivé piesne z hlbín ženskej duše, ktoré vyšli na CD Kolo roka a CD Kolo života. www.koloroka.sk

Matej Hlohovský,
sprevádza ľudí pri skvalitnení ich života, či vzťahov. Učí efektívnejšiemu narábaniu s energiou a financiami a ponúka spôsoby uzdravenia tela i duše.
Je spoluatorom kvantovej filozofie. Ide o spôsob prepojenia všetkých moderných vedných odborov za účelom vypracovania modelu sveta ako celku. Chápaním sveta ako celku zanikajú problémy a nedostatky spôsobené jeho delením a triedením. Tento unikátny filozofický smer poskytuje znovuobjavenie vnímania sveta, života, životných ciest a možností v takej forme, v akej ju videli pradávne civilizácie, ktoré tu žili pred nami, či dokonca pradávne bytosti, ktoré stáli na počiatku zrodenia nášho sveta.
Matej ponúka i možnosť osobných konzultácií priamo na ostrove.

Ostrov Hvar je najslnečnejším jadranským ostrovom a podľa časopisu Traveler Magazin jeden z 10 najkrajších ostrovov na svete . Malebné mestečko Jelsa je obklopené krásnymi borovicovými lesmi, vinohradmi a priezračným morom s množstvom zátok a pláží.

Miesto:
Rezort Fontana sa nachádza v blízkosti mestečka JELSA, v tichom prostredí, priamo pri mori, v borovicovom lesíku.

Termín: 20.8. - 31.8.2019, t.j. 11 nocí celkovo, 9 nocí na rezorte (odchod zo SR v utorok, 20.8. večer, príchod na Hvar 21.08. okolo 14h; odchod z Hvaru v piatok 30.8.2019 večer a príchod do SR v sobotu, 31.8. poobede)

Preprava: klimatizovaný autobus

Cenovú ponuku a ďalšie informácie Vám zašleme, keď nám napíšete na: duchonovamf@gmail.com


Kvantová Filozofia, Hvar 2018


Milí priatelia,
každoročná dovolenka pri mori s príjemným programom pre telo i dušu, vhodná pre ženy každého veku, ako aj pre maminky s deťmi od 12 rokov. (Vek 12 rokov je približný, závisí od dieťaťa a jeho záujmu o dané oblasti). Vítaní sú i oteckovia, či partneri, ktorí si môžu výborne oddýchnuť v príjemnom letovisku, účastniť sa kruhov s Ing. Matejom Hlohovský (kvantová filozofia) Otvárame teda novú skupinu, ktorá sa bude venovať Kvantovej filozofii pod vedením Ing. Mateja Hlohovského.
Programová náplň: Téma: Kurz rozpoznania autopilota : Prebratie vlastnej kontroly nad životom.
Sviežosť ranného morského vánku a silu mora, ktoré k nám bude prehovárať a liečiť nás, si spolu užijeme pri spoločných ranných cvičeniach a meditáciách.
Čakajú nás tematické prednášky a diskusie spolu s odborným poradenstvom. Súčasťou programu budú aj praktické ukážky a cvičenia. Budeme sa učiť narábať s energiou a vnímať ju. Budeme sa zaoberať vzťahmi, nie len partnerskými a ponoríme sa hlbšie do nášho vnútra.
Ponúkam možnosť osobných konzultácií v prípade požiadavky.
Prostredie nám bude veľmi pomáhať sa uvoľniť, vnímať, liečiť a najmä pochopiť naše vnútro a náš život, ktorý nemusí byť len útrpným, ale aj krásnym a radostným zážitkom. Nezabudnite si teda najmä priniesť so sebou otvorenú myseľ a úsmev :)

Viac o Kvantovej filozofii:


Ide o spôsob prepojenia všetkých moderných vedných odborov za účelom vypracovania modelu sveta ako celku. Chápaním sveta ako celku zanikajú problémy a nedostatky spôsobené jeho delením a triedením. Tento unikátny filozofický smer poskytuje znovuobjavenie vnímania sveta, života, životných ciest a možností v takej forme, v akej ju videli pradávne civilizácie, ktoré tu žili pred nami, či dokonca pradávne bytosti, ktoré stáli na počiatku zrodenia nášho sveta. Primárnym nástrojom kvantovej filozofie je aplikácia elementárnych procesov kvantovej mechaniky medzi elementárne procesy všetkých filozofických a náboženských smerov. Je to jedinečný spôsob chápania súvislostí. Chápanie filozofických a technických súvislostí nám umožňuje s nimi pracovať v takej miere, v ktorej to separátne nie je možné. Dá sa teda povedať, že sa jedná o nový systém chápania nášho života, možnosti jeho uchopenia a narábania sním.


Lektor: Ing. Matej Hlohovský,


Som spoluautor Kvantovej filozofie. Sprevádzam ľudí pri skvalitnení ich života, či vzťahov. Učím efektívnejšiemu narábaniu s energiou a financiami a ponúkam spôsoby uzdravenia tela i duše.

Termín: 20.8. - 31.8. 2018
Miesto pobytu: ostrov Hvar, Jelsa, rezort Fontana


Ostrov Hvar je najslnečnejším jadranským ostrovom a podľa časopisu Traveler Magazin jeden z 10 najkrajších ostrovov sveta. Malebné mestečko Jelša je obklopené krásnymi borovicovými lesmi, vinohradmi a priezračným morom s množstvom zátok a pláží. Pobrežie je lemované desiatkami kilometrov chodníkov popri mori. Rezort Fontana sa nachádza cca.500m od centra mestečka Jelsa, v tichom prostredí v miernom svahu, priamo pri mori v borovicovom lesíku. Pláž je kamienková. Stredisko ponúka i dva vonkajšie bazény s morskou vodou, jeden pre deti. Je ideálne aj pre aktívnych klientov- pestrá ponuka športového vyžitia (bicykle, tenis, potápanie)


Preprava: autobus


...možnosť individuálnej prepravy autom či letecky do Splitu (z Viedne)
V prípade záujmu o ďalšie informácie neváhajte prosím kontaktovať už spomenutú Silviu Vlčkovú e-mailom, alebo na tel.č.


silvinkavlckova@gmail.com
tel.č. 0903 856 851
ŽIVOT MUŽA V MÚDROSTI CEZ STAROBILÉ ARCHETYPY
Semináre pre mužov v Penzióne na Slnečnej stráni - Vyhne


O projekte:
Starobylé archetypy pomáhajú mužom už od dávnych dôb. Zvedomovanie týchto kvalít je spôsob realizácie svojich vnútorných hodnôt.
Ženy – potlačené, o to viac sú motivované. O to viac požadujú od muža jeho hlboké kvality. S týmito vašimi vnútornými kvalitami sa vás pokúsime spojiť.
Vďaka tomu dokáže lepšie riešiť životné situácie. Odvaha, rozhodnosť, stabilita, citlivosť a láskavosť, ... ale aj humor a ľahkosť, to sú prirodzené aspekty hĺbky muža.

Tento ucelený koncept ukazuje, akým spôsobom možno zvedomovať svoj život a mať ho vo vlastných rukách.

Ako tento zámer vznikol a za akým účelom?
V dobe veľkej transformácie, ktorú pociťuje už obrovské množstvo ľudí vzkrsla myšlienka vytvoriť projekt, ktorého prostredníctvom môžu aj muži získať vzájomnú podporu a nájsť svoje skutočné hodnoty tak, ako to bolo kedysi. Poznanie týchto hodnôt pomáha ďalej pri určení svojho životného zámeru. Toto ďalej nám mužom umožňuje disponovať svojou silou v prospech seba i okolia. Naučíme sa jednotlivé kroky a spôsob, akým možno životný zámer/y zrealizovať.
Budeme si vzájomne podporou na neľahkej ceste muža v dnešnej dobe. Staneme sa silnejšími, vedomejšími a zrelšími. Prebudíme svoju mužskú silu a odhodlanie k činom a prejavení sa vo svojej najhlbšej podstate a s istotou. Získame sebavedomie a múdrosť, ktoré skvalitnia všetky vzťahy a otvoria tak dvere aj novým skúsenostiam, ľuďom a možnostiam. Aktívne, mužsky a sebavedome.

Stretnutia projektu ´Život muža v múdrosti cez starobylé archetypy´ sú rozdelené do 4 víkendov:
1. / 21. – 23. Jún 2019 Archetyp: Milovník / Umelec
2. / 20. – 22. September 2019 Archetyp: Čarodej / Šaman
3. / 13. – 15. December 2019 Archetyp: Kráľ / Otec
4. / 20. – 22. Marec 2020 Archetyp: Hrdina / Bojovník

Stretnutiami budú sprevádzať muži, ktorí svoju múdrosť a skúsenosti realizujú vo svojom živote a rodinách a chcú podporiť všetkých mužov, ktorí sa rozhodli kráčať vedome vo svojej plnej sile a potenciály.

Lektori, ktorí vás budú sprevádzať:

Matej Hlohovský – spoluzakladateľ Kvantovej Filozofie, ktorá pomáha zvedomiť starodávnu múdrosť našich predkov, ale aj znalosti moderných vied a vidieť tak život v zmysluplnom celku a pravdivo. Prostredníctvom kvantovej fyziky popisuje fyzikálne procesy aj na energetickej úrovni a pomáha tak lepšie a exaktne pochopiť nehmotnú oblasť bytia, existencie. Je coachom a vedie ľudí na ceste k rozvíjaniu ich schopností. Pomáha mužom i ženám na ceste k vedomému životu a uchopeniu života do vlastných rúk. Venuje sa oblasti sebarozvoja – zdravia tela i mysle. Odhaľuje skutočnú podstatu problémov a pomáha nachádzať ich riešenia efektívne a zmysluplne.
(Viac na fb: Kvantová Filozofia, či na webe: edu.m3d.sk)

Peter Fabián – Tematike rozvíjania mužských kvalít sa aktívne venujem zhruba 5 rokov. Paralelne s tým kultivujem sexuálnu energiu pomocou tantry. Teória musí byť naplnená v praxi. Štvrtý rok vediem mužský kruh, kde sa stretávame raz do týždňa. Vedenie je z väčšej časti založené na nasledovaní toho, čo v skupine medzi mužmi a v mužoch je. Je to skôr umožňovanie. Prešiel som a prechádzam viacerými seminármi, spomeniem facilitátorský výcvik u Richadra Vojíka a tiež meno Alan Loven. Hlavnou inšpiráciou je David Deida. A život. No každý z nás nesie určitú kvalitu a mám čo čerpať aj od "obyčajných chlapov na stavbe".

Juraj Tešlár – Poskytuje ľuďom konzultácie v oblasti vzťahov a rozvoja vedomia duchovnej podstaty a jej princípov. Venuje sa bojovým umeniam a numerológii, ako rozvoju tela a duše. Počas seminárov pre mužov bude prispievať svojimi vhľadmi a skúsenosťami. Je spoluzakladateľom unikátneho filozofického smeru - Kvantovej filozofie.

Kde: Seminár sa bude konať v príjemnom prostredí Vyhní v Penzióne na slnečnej stráni, viac na webe

Prihlásiť sa môžete najneskôr do: 20. júna na tel.č.: 0905 334 129
Počet miest je obmedzený.
Pre viac informácií ohľadom obsahu seminára kontaktujte
Ing. M. Hlohovského na: 0908 798 365.

Info nájdete aj na fb Kvantová Filozofia

K obsahu:

1.) 21. – 23. Jún 2019 Archetyp: Milovník / Umelec
Milovník / umelec – archetyp milovníka v nás otvára schopnosť milovať a prežívať city. Je zasvätený láske a dôležitý nie len pre partnerstvo a intimitu vo vzťahoch, ale aj pre potenciál kreativity a realizácie. Je pre nás zdrojom entusiazmu a nadšenia pre to, čo práve robíme. Pomáha nám naplno prežívať radosť zo života. Vlastnosti, ktoré muž cez tento archetyp aktivuje mu ďalej pomáhajú žiť naplno v radosti a životnej energii. Pomáha nám nájsť rovnováhu, ktorá ak je narušená, prejavuje sa promiskuitou tzv. Casanovu, ktorý túži ženy vlastniť, ovládať a neváži si ich. V opačnom extréme ide o muža, ktorý napríklad pre nedoriešený vzťah z matkou nedokáže byť pre svoju partnerku plnohodnotným, zrelým a samostatným mužom. My vám pomôžeme nájsť rovnováhu tohto aspektu a budeme hľadať cestu k otvoreniu vášho srdca čistej láske a prijatiu tak, ako to len muži dokážu. Pomôžeme vám v sebe objaviť archetyp umelca, ktorý pre vás môže byť hlboko inšpiratívny.

2.) 20. – 22. September 2019 Archetyp: Čarodej / Šaman
Čarodej a šaman – predstavujú aj aspekt múdreho muža, ktorý je silne mužským princípom, no pre pre vyváženie potrebuje ženskú polaritu, a tak v jednote dokážu vytvoriť jedinečný a plnohodnotný celok. Predstavuje múdrosť a súdnosť, ktoré používa, ako stabilné piliere svojich rozhodnutí. Čarodej dokáže veci pomenovať cez svoju hlbokú múdrosť a skúsenosť. Súčasťou je stretnutie s našim tieňovým Ja, ktoré mnohí odmietajú a neprijímajú, no jediná cesta k plnosti je maximálne prijatie našej odmietanej tieňovej stránky. Čarodej a šaman nás nabáda skúmať veci do hĺbky nie len povrchne. Tento archetyp predstavuje našu vlastnú vnútornú premenu a uvedomenie, ktoré nám pomáha vidieť skutočnosť v pravde. Čarodej a šaman má jasné hranice o vlastnom Ja a nepodlieha pýche ani pocitu nadradenosti, ale v nadhľade vníma svet a svoje miesto v ňom. Pozná svoju silu a svoju moc v tej najhlbšej pokore. Cez pravdivý vhľad do podstaty vecí a problémov sa necháva viesť vyšším duchovným vedením a zámerom a nenecháva sa zviesť z cesty cez svoj vlastný pocit nadradenosti. Šaman je ako „most“ ktorý spája divokú prírodu s civilizáciou, svet zvierat so svetom ľudským a ženský svet s mužským.

3.) 13. – 15. December 2019 Archetyp: Kráľ / Otec
Kráľ / otec – kráľ je silným archetypom, je spojením všetkých ostatných archetypov a prijíma s úctou ženskú energiu. Kráľ predstavuje samotné bytie a jeho plynutie, nepotrebuje už bojovať. Jeho podstata je teda v samotnom jestvovaní, jeho energie je jasná a citeľná. Je ako Slnko, ktoré svieti a my všetci jeho svetlo vnímame. Je nezraniteľný. Ctí si sám seba a rovnako svoju kráľovnú, pretože jej rozumie cez svoj vlastný ženský princíp. Je dobrým kráľom, vníma zmysel a hodnotu všetkého a každého. Kráľ necíti ohrozenie, a nepotrebuje byť obdivovaný, pretože si je vedomý svojich kvalít. Kráľ je autoritou tak zvonku ako aj zvnútra. Pri pohľade na kráľa sediaceho na tróne vnímame jeho istotu, vyrovnanosť, rozhľad, silu – vnútornú i vonkajšiu a cítime bezpečie. Kráľ predstavuje plodnosť pre svoje kráľovstvo a všetko sa udeje pod jeho rukami a s jeho vedením. Tak, ako kráľovstvo je zrkadlom kráľa, tak je náš život odrazom nás samých. Kráľ vníma svoje poslanie a svoju silu nezneužíva. Stará sa s láskou o seba a svoje kráľovstvo miluje. Z kráľa, ktorý nie je v rovnováhe sa môže stať slaboch, či tyran. Ďalej preskúmame rolu otca v živote muža, ktorý predstavuje stabilitu, oporu a ochranu svojej rodine, deťom. Do hĺbky preskúmame tento archetyp, ktorý preto, aby získal kvalitu otca potrebuje pochopiť a prijať rolu partnerky, ako matky svojich detí.

4.) 20. – 22. Marec 2020 Archetyp: Hrdina / Bojovník
Hrdina / Bojovník – Nepreliečené zranenia nás mužov brzdia na ceste byť zrelými a nedovoľujú nám nájsť si vhodnú partnerku, či dospieť. Nepreliečené a zranené vnútorné dieťa je blokáciou pre prejavenie nášho vnútorného potenciálu. Hrdina je nedospelý bojovník. Hľadá vlastné hranice a prekonáva ich. Je prechodovým archetypom na ceste premeny dieťaťa – chlapca v muža. Hrdina sa poberá odvážne na cestu na ktorej získava skúsenosti a cibrí si vlastnú osobnosť a charakter. Má svoj hrdinský cieľ (oslobodenie dievčiny, lapenie zlodeja), ktorý keď dosiahne získa odmenu – odmenou je uvedomenie si vlastnej sily, schopností a hraníc. Hrdina, ktorý neprejde transformáciou potrebuje pre svoj život neustále nachádzať obeť, ktorú zachraňuje, no nakoniec ju nedokáže zachrániť a prežíva pocit vlastného zlyhania – toto zlyhanie symbolicky naznačuje, či ide o hrdinu, ktorý ešte nie je mužom. Bojovník v nás predstavuje obranu. Prechodové rituály nám pomáhajú pracovať so svojou vnútornou agresiou, a prostredníctvom iniciácie získavame titul bojovníka. Učíme sa pracovať s konfliktom a komunikovať. Archetyp predstavuje tak odvahu, ako aj vytrvalosť a potrebu chrániť ženu. Bojovník sa stretáva so smrťou a učí sa tento aspekt prijať a pochopiť, rovnako prekonať strach. Učí sa zodpovednosti, aby mohol prežiť. Bojovník si dokáže povedať jasné NIE. Má na seba určité nároky. Vo svojom živote vidí veci jasne a zrozumiteľne a nepracuje s náznakmi. Pozná podstatu vecí a ich charakter a jasne rozumie zákonu príčin a následkov, ktoré sú vnímané cez prívlastok dobra a zla. Vie na akej strane je, čo chce a čo nechce. Stráži hranice tak cez sebe a svoju identitu, ako aj v rodine. Rodne vytvára ochranu a na tu využíva svoju bojovnú energiu a nezneužíva ju na získanie vlastného pocitu víťazstva a slávy. Pozná charakter kráľa a presne vie kedy je vhodné zakročiť, ak ale nevie, stáva sa tieňovým bojovníkom a neposlúcha žiadneho kráľa. Stáva sa tak ničiteľom a skazou pre všetko a pre všetkých.
Súčasťou všetkých 4 seminárov bude práca s telom i mysľou cez rôzne techniky a cvičenia.

Vítame všetkých mužov, ktorí sa odvážia uchopiť svoj život do vlastných rúk!

 

univerzita vedomeho zivota logo

Pravidelné semináre etikoterapie pre študentov Univerzity vedomého života. Viac informácií na vedomaskola.sk


Vedomá žena


Termíny:


Víkendové semináre pre ženy v prekrásnej prírode Štiavnických vrchov s etikoterapeutkou Beátou Hlohovskou, ktorá už 25 rokov pomáha ľuďom na ceste k liečeniu a sebaspoznaniu. Sprevádza spolu s lektorkou ženských kruhov Kristínou Dubajovou.

- dá sa prihlásiť na samostatný víkend, alebo na celý cyklus víkendov

„Žena,ktorá nájde seba samú, stáva sa samostatná, dôstojná, vnímavá svojej hodnoty, prestáva byť odkázaná na hodnotenie a pozornosť okolia. Vnútorná sloboda jej umožňuje nadviazať a žiť plnohodnotný partnerský život.“


Archetypy s ktorými budeme na jednotlivých víkendoch pracovať, sú základné PRA- sily, vďaka ktorým naše vedomie nachádza smer a prístup k hlbším pravdám nášho sveta. Sú súčasťou každej ženy. Na základe archetypov v sebe môže žena identifikovať, ktoré črty, vlastnosti sú v jej živote zdravo rozvinuté a ktoré sú naopak potlačené, alebo sa im nedostáva dostatok priestoru. Táto cesta pomáha zvedomiť miesta v nás, ktoré potrebujú pozornosť, aby boli vytiahnuté na svetlo vedomia a tak staré zranenia preliečené, prijaté a teda uzdravené.


Viac info u Beatky Hlohovskej: kontakt 0905 444 145


Miesto:

Penzión na Slnečnej stráni
Vyhne, 363
Slovensko
tel:+421 905 334 129
www.naslnecnejstrani.sk


Lektorky:
Beáta Hlohovská, www.vzajomnost.sk, kontakt 0905 444 145
etikoterapeutka, ktorá veľa rokov pomáha ľuďom, najmä na životných križovatkách nájsť samých seba, vnútorný pokoj, silu a zdravie. Sprevádza ženské kruhy, vedie liečivé ženské semináre a je spoluzakladateľkou a lektorkou Univerzity vedomého života www.vedomaskola.sk.


Kristína Dubajová
, www.arunka.sk
sprevádza ženské kruhy a prechodové obrady pre ženy, semináre o tajomstvách ženského lona a potenciály menštruačného cyklu. Venuje sa aj tehotným ženám, maminkám po pôrode, bábätkám a deťom. Sprevádza ročnou školou kňažiek Živeny. Zložila
a naspievala liečivé piesne z hlbín ženskej duše, ktoré vyšli na CD Kolo roka a CD Kolo života. www.koloroka.sk