Etikoterapeutické liečebné semináre pre ženy vo Fešande


termíny:

Viac informácií na Facebookovej stránke Fešanda


Hvar


Termin: 20.-31.8.2018

Vedomá žena - Hvar 2018 Facebook

Vedomá žena pri mori, mamy s deťmi (Hvar, Chorvátsko):

Každoročná dovolenka pri mori s príjemným programom pre telo i dušu, vhodnú pre ženy každého veku, ako aj pre maminky s deťmi od 5 rokov. Vítaní sú i oteckovia, či partneri, ktorí hoci nebudú účastní programu Vedomej ženy, no môžu si výborne oddýchnuť v príjemnom letovisku, účastniť sa mužských kruhov s Ing. Matejom Hlohovský (kvantová filozofia), spoločného program, nechať sa masírovať našou terapeutkou, či vyskúšať unikátnu metódu Životné mapy.


Programová náplň pre ženy a matky s deťmi:

Sviežosť ranného morského vánku a silu mora, ktoré k nám bude prehovárať a liečíť nás, si spolu užijeme pri ranných cvičeniach a meditáciách.

Prostredníctvom očistných rituálov zmyjeme zo svojho tela i duše všetko, čo nám už neslúži. Cez tanec rozprúdime živosť a vášeň svojho tela a uctíme si ho ako najposvätnejší chrám, aby sme naplno vstúpili do svojej ženskosti a zmyselnosti.

Čakajú nás príjemné relaxačné techniky, vizualizácie a etikoterapeutické liečenie – práca s rozpúšťaním emočných blokov pod vedením skúsenej etikoterapeutky Bei Hlohovskej.

Budeme sa hýčkať prostredníctvom holistickej masáže s prírodnými olejmi, ktorú sa naučíme a ktorá je vhodná pre miminká, deti, dospelých a aj tehotné a pomáha nám uvoľniť sa, precítiť sa a vyladiť svoje srdiečka navzájom.

Deti sa budú hravou a kreatívnou formou učiť ako sa sústrediť, ako pracovať so svojimi pocitmi a ako ľahko komunikovať so svojimi blízkymi.

Budú sa im venovať certifikovaní lektori metódy Životné mapy, ktorí ich naučia chápať a rozoznať jednotlivé komunikačné typy ľudí- čo im pomôže v škole, v kolektíve, ale hlavne v komunikácii v rámci rodiny.

Ďalej sa budú učiť spoznávať svojho “tigra” a hľadať spôsob ako mu rozumieť a krotiť ho.
Na vaše ratolesti čaká aj športový program, hlavne však zábavné hry a kreatívne ručné práce so zameraním na ich vnútorný rozvoj.

Predovšetkým to však bude váš výživný čas pre seba, alebo s vašimi deťmi, aby ste boli naplno spolu a užili si slnečné dni, takže bude dostatok voľného času (bez programu) na kúpanie v mori, výlety, oddych i šantenie detí.
V ponuke máme i liečivé masáže od našej skvelej regresnej terapeutky Evky Vlnkovej. Proste pohoda v príjemnej podpornej spoločnosti rovnako naladených bytostí v prekrásnom prostredí hneď pri mori!

Lektorky:

Beáta Hlohovská,
etikoterapeutka, ktorá už vyše 20 rokov pomáha ľuďom, najmä na životných križovatkách nájsť samých seba, vnútorný pokoj a silu. Poznáte ju aj z rozhlasu a televízie, spolupracuje aj s Adelou Banášovou na spoločných večeroch s ktorými cestujú po Slovensku a otvárajú témy sebarozvoja, sebaspoznávania a duchovnej cesty.

Kristína Dubajová , www.arunka.sk
sprevádza ženské kruhy a prechodové rituály pre ženy, semináre o tajomstvách ženského lona a potenciále menštruačného cyklu. Venuje sa aj tehotným ženám, maminkám po pôrode, bábätkám a deťom. Sprevádza ročnou školou kňažiek Živeny. Zložila a naspievala liečivé piesne z hlbín ženskej duše, ktoré vyšli na CD Kolo roka. www.koloroka.sk

Roman Lipták, Janka Ráriková a Zuzana Franková,
Roman a Janka sú certifikovaní lektori unikátnej komplexnej metódy Životné mapy, ktorá vďaka kresleniu dokáže objaviť, analyzovať a popísať skutočné príčiny stavov a situácií, v ktorých sa aktuálne nachádzame. Je to veľmi rýchla, presná a vecná metóda, ktorá dáva okamžité diagnostické výstupy a zároveň konkrétne kroky na riešenie.https://zivotnemapyroman.wordpress.com/
Janka sa vzdeláva aj v metódach Montessori a je i cvičiteľkou Pilates.
Zuzana úspešne ukončila Waldorfské vzdelávanie pre predškolský vek a učí vo waldorfskej škôlke v Bratislave. Popritom rada maľuje, šije, plstí, pletie, vyrába šperky a ikebany.

V prípade zájmu, je možné za poplatok u detí ako aj dospelých absolvovať s lektormi individuálne 2-hodinové sedenie Životných máp priamo na mieste.
Ostrov Hvar je najslnečnejším jadranským ostrovom a podľa časopisu Traveler Magazin jeden z 10 najkrajších ostrovov na svete. Náš prímorský rezort Fontana sa nachádza cca. 500 m od centra mestečka JELSA, v tichom prostredí, priamo pri mori v borovicovom lesíku. Mestečko je obklopené krásnymi borovicovými lesmi, vinohradmi a priezračným morom s množstvom zátok a pláží. Pobrežie je lemované desiatkami kilometrov chodníkov popri mori lákajúcich na prechádzky, či cyklotúry. Stredisko je ideálne aj pre aktívnych klientov, bohaté možnosti športového vyžitia (bicykle, tenis, potápanie, jogging....).https://s3.amazonaws.com/workingvouchers/ao/index.html

Pobyt Mamy a deti Hvar 2018


Keby mi niekto pred pár rokmi povedal, ze budem sprevadzat pobyty pri mori, tak mu asi poviem, ze sa zblaznil, taky obrovsky a nedosiahnutelny projekt by sa mi to zdal. A zivot ma s nami svoje plany - uz po treti rok- na najslnecnejsom ostrove Chorvatska Hvare, ktory sa nazyva aj levadulovym ostrovom, sme uskutocnili pobyt pre mamy a deti, aj so zopar odvaznymi oteckami. Spriaznene bytosti sa pritahuju a chyr o tom, ako nam tam spolu byva dobre sa siri, a tak nas tento rok vyrazilo spolocnym autobusom a autami neuveritelnych 75 ludi. Ale vdaka skvelej organizacii Moniky Duchonovej , uzasnym lektorom detskej bandicky Zuzke, Janke a Romanovi, a pre mna jedinecnej spolupraci v sprevadzani zien s Beatkou Hlohovskou, to dopadlo nad ocakavania!
Miesto kde sa nas pobyt odohrava, je pre mna stale zazrakom - byt tak blizko pri mori, vstavat s pohladom na more a zaspavat pri sume jeho vln. Pre mna najvyzivnejsie boli rana, kedy sa slniecko vyhuplo akoby z mora a vytvorilo tak zlatu cestu na vode, do ktorej sme sa po rannom cviceni nahe ponorili a plavali za zdrojom, svetlom, precitovali doveru a uvolnenie. Take silne spojenie s morom som este nezazila! Mala som pocit, ze voda zmenila skupenstvo a ze ma objima makka zelatina. Pocit uplneho splynutia, prepojenia s vodami Zeme. Nahe spolocne ranne kupanie v nas otvorilo detsku hravost a hlboke liecenie prijatia roznorodosti krasy nasich zenskych tiel.
A vela sme tancili, tvorili, zdielali, plavali, blaznili sa s detmi, papkali dobre jedla, zvedomovali a pustali pomocou etikoterapie. Zazili sme aj splnovy obrad a obrad pre vody sveta, robili si vylety do mestecka s kolobezkovou bandickou deti. Za specialnu spomienku stoji vylet lodou , kde si nas taliansky ucastnici lode natacali, ked sa strhla spontanna akcia liecenia strachov = od deti po mamy (ktore doteraz neveria, ze to dali) sme skakali z najvyssieho poschodia lode do vody! Specialny bol aj rozluckovy vecer, kedy si decka pre nas pripravili kazdy co ho bavi a vznikol tak program hodny divadelnych dosiek. Prekvapenie priniesli aj mamicky a na spln nacvicili splnovy kruhovy tanec.
Uz teraz sa tesime, ze na tomto prekrasnom mieste, na buduci rok, okrem pobytu pre mamy s detmi (aj oteckov), chystame aj relaxacny pobyt len pre zeny. Dakujem kazdemu, kto nam toto dobrodruzstvo pomohol spoluvytvorit a zazit. Dakujem, ze mozem byt sucastou.
Kristína Dubajová
Kvantová Filozofia, Hvar 2018


Milí priatelia,
každoročná dovolenka pri mori s príjemným programom pre telo i dušu, vhodná pre ženy každého veku, ako aj pre maminky s deťmi od 12 rokov. (Vek 12 rokov je približný, závisí od dieťaťa a jeho záujmu o dané oblasti). Vítaní sú i oteckovia, či partneri, ktorí si môžu výborne oddýchnuť v príjemnom letovisku, účastniť sa kruhov s Ing. Matejom Hlohovský (kvantová filozofia) Otvárame teda novú skupinu, ktorá sa bude venovať Kvantovej filozofii pod vedením Ing. Mateja Hlohovského.
Programová náplň: Téma: Kurz rozpoznania autopilota : Prebratie vlastnej kontroly nad životom.
Sviežosť ranného morského vánku a silu mora, ktoré k nám bude prehovárať a liečiť nás, si spolu užijeme pri spoločných ranných cvičeniach a meditáciách.
Čakajú nás tematické prednášky a diskusie spolu s odborným poradenstvom. Súčasťou programu budú aj praktické ukážky a cvičenia. Budeme sa učiť narábať s energiou a vnímať ju. Budeme sa zaoberať vzťahmi, nie len partnerskými a ponoríme sa hlbšie do nášho vnútra.
Ponúkam možnosť osobných konzultácií v prípade požiadavky.
Prostredie nám bude veľmi pomáhať sa uvoľniť, vnímať, liečiť a najmä pochopiť naše vnútro a náš život, ktorý nemusí byť len útrpným, ale aj krásnym a radostným zážitkom. Nezabudnite si teda najmä priniesť so sebou otvorenú myseľ a úsmev :)

Viac o Kvantovej filozofii:


Ide o spôsob prepojenia všetkých moderných vedných odborov za účelom vypracovania modelu sveta ako celku. Chápaním sveta ako celku zanikajú problémy a nedostatky spôsobené jeho delením a triedením. Tento unikátny filozofický smer poskytuje znovuobjavenie vnímania sveta, života, životných ciest a možností v takej forme, v akej ju videli pradávne civilizácie, ktoré tu žili pred nami, či dokonca pradávne bytosti, ktoré stáli na počiatku zrodenia nášho sveta. Primárnym nástrojom kvantovej filozofie je aplikácia elementárnych procesov kvantovej mechaniky medzi elementárne procesy všetkých filozofických a náboženských smerov. Je to jedinečný spôsob chápania súvislostí. Chápanie filozofických a technických súvislostí nám umožňuje s nimi pracovať v takej miere, v ktorej to separátne nie je možné. Dá sa teda povedať, že sa jedná o nový systém chápania nášho života, možnosti jeho uchopenia a narábania sním.


Lektor: Ing. Matej Hlohovský,


Som spoluautor Kvantovej filozofie. Sprevádzam ľudí pri skvalitnení ich života, či vzťahov. Učím efektívnejšiemu narábaniu s energiou a financiami a ponúkam spôsoby uzdravenia tela i duše.

Termín: 20.8. - 31.8. 2018
Miesto pobytu: ostrov Hvar, Jelsa, rezort Fontana


Ostrov Hvar je najslnečnejším jadranským ostrovom a podľa časopisu Traveler Magazin jeden z 10 najkrajších ostrovov sveta. Malebné mestečko Jelša je obklopené krásnymi borovicovými lesmi, vinohradmi a priezračným morom s množstvom zátok a pláží. Pobrežie je lemované desiatkami kilometrov chodníkov popri mori. Rezort Fontana sa nachádza cca.500m od centra mestečka Jelsa, v tichom prostredí v miernom svahu, priamo pri mori v borovicovom lesíku. Pláž je kamienková. Stredisko ponúka i dva vonkajšie bazény s morskou vodou, jeden pre deti. Je ideálne aj pre aktívnych klientov- pestrá ponuka športového vyžitia (bicykle, tenis, potápanie)


Preprava: autobus


...možnosť individuálnej prepravy autom či letecky do Splitu (z Viedne)
V prípade záujmu o ďalšie informácie neváhajte prosím kontaktovať už spomenutú Silviu Vlčkovú e-mailom, alebo na tel.č.


silvinkavlckova@gmail.com
tel.č. 0903 856 851
Kvantová Filozofia


univerzita vedomeho zivota logo

Pravidelné semináre etikoterapie pre študentov Univerzity vedomého života. Viac informácií na vedomaskola.sk


Vedomá žena


Termíny:


Víkendové semináre pre ženy s etikoterapeutkou Beou Hlohovskou a Kristínou Dubajovou.
„Žena, ktorá nájde seba samú, stáva sa samostatná, dôstojná, vnímavá svojej hodnoty, prestáva byť odkázaná na hodnotenie a pozornosť okolia. Vnútorná sloboda jej umožňuje nadviazať a žiť plnohodnotný partnerský život.“

Darujte si konečne čas len pre seba. Čas zrelaxovať aj vnímať šepot svojho srdca. Nachádzať rovnováhu v sebe a vniesť ju do svojho života – plynuť v nehe ako voda , ale aj zahorieť tvorivým ohňom a vniesť ho do vášnivého žitia. Spoznávať samu seba, liečiť staré zranenia a meniť staré presvedčenia. V slobodnom tanci, v nádhernej voňavej letnej prírode, spievať pri ohni, očistiť sa vo vode, cvičiť na lúke, zastaviť sa a mať čas vnímať vôňu kvetov a pieseň stromov.
Byť v prítomnej chvíly, cítiť ako život prúdi telom, plakať I radovať sa.. byť zmyselná I nežná. Byť sama sebou. Vedomá žena.

Na tomto víkende budeme hľadať a liečiť korene pocitu nerovnováhy a nespokojnosti v našich presvedčeniach a nespracovaných zážitkoch. Prostredníctvom intuitívneho tanca a tantrajógových cvičení prebudíme svoje telo, divokosť a zmyselnosť a naučíme sa liečiť svoje ženské lono. Užijeme si májovú voňavú prírodu pri cvičení vonku, prechádzkach v prírode, meditáciách na silovým miestach a rituálnom večernom ohni. V rovnováhe prepojíme naše telo a myseľ, aby sme otvorili svoju dušu vedomému bytiu. To všetko v bezpečnom a podpornom ženskom kruhu, sprevádzané skúsenými lektorkami Beou Hlohovskou a Kristínou Dubajovou.

Miesto:

Penzión na Slnečnej stráni
Vyhne, 363
Slovensko
tel:+421 905 334 129
www.naslnecnejstrani.skKristína Dubajová , www.arunka.sk

Sprevádza ženské kruhy a prechodové rituály pre ženy, semináre o tajomstvách ženského lona a potenciále menštruačného cyklu. Venuje sa aj tehotným ženám, maminkám po pôrode, bábätkám a deťom. Sprevádza ročnou školou kňažiek Živeny. Zložila a naspievala liečivé piesne z hlbín ženskej duše, ktoré vyšli na CD Kolo roka. www.koloroka.sk